Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Temple GrandinRated ★ 4.5
StreetDance 3DRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5