Movies
Ratings
135
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Endings BeginningsRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 5.0
PersuasionRated ★ 4.5
Fifty Shades FreedRated ★ 4.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Tinker BellRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5