Movies
Ratings
521
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Wicked Little LettersRated ★ 4.5- One WinRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
HungerRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Talk to MeRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Our SeasonRated ★ 3.5