Movies
Ratings
30
The HolidayRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0