Titles you rated
My PrincessRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0