Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
CreedRated ★ 3.0
ChampRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
The SeatRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 2.5
1st KissRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5