Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5