Titles you rated
The SilencedRated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Apocalypse in the TropicsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The President who Plays the PianoRated ★ 1.0
Time RenegadesRated ★ 2.0
CopycatRated ★ 3.0
FracturedRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0