Titles you rated
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
First ManRated ★ 3.5