Movies
Ratings
524
Green BookRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 0.5
Fabricated CityRated ★ 1.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 1.5
The HelpRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0