Series
Ratings
284- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
SANDARated ★ 4.0- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Magical SempaiRated ★ 2.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.5- Is This a Zombie? Of the DeadRated ★ 2.5
- Is This a Zombie?Rated ★ 2.5
DATE A LIVE IIRated ★ 2.0
DATE A LIVERated ★ 2.5
Tsuredure ChildrenRated ★ 2.5
Tada Never Falls in LoveRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 3.5- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 3.0
Love TyrantRated ★ 2.5
OverlordRated ★ 2.5
ORESUKI: Are you the only one who loves me?Rated ★ 3.0