Movies
Ratings
33
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 4.0