Series
Ratings
150- GhostRated ★ 5.0
Strike LoveRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Tough Guy's LoveRated ★ 3.5- School 2Rated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5- One of A PairRated ★ 5.0
- RNARated ★ 5.0
Operation ProposalRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 5.0
- Coffee HouseRated ★ 4.0
Pure LoveRated ★ 4.0
General Hospital 2Rated ★ 4.0- KkangsooniRated ★ 4.0
- The LandRated ★ 4.0
- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 4.5