Movies
Ratings
44
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 4.0