Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 2.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
Inside Job Part 2Rated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0