Titles you rated
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5