Movies
Ratings
12
WickedRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 2.5
PawnRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5