Movies
Ratings
312
SpyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
A Walk to RememberRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.5- Tears In The ArcticRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5