Movies
Ratings
938
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Creating The Queen's GambitRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Carry OnRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0