Titles you rated
MirandaRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0