Movies
Ratings
218
Minimalism: A Documentary About the Important ThingsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
AntzRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
CrossroadsRated ★ 1.5
One DayRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 0.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Red EyeRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 1.0