Titles you rated
Kita-kun ga Kawai Sugitete ni Amaru no de, Sannin de Share-suru Koto ni Shimashita.Rated ★ 2.0
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 4.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Parallel FufuRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5
Cinderella ClosetRated ★ 2.5
The Last CinderellaRated ★ 2.0- Tales of the Bizarre: 2021 Fall SpecialRated ★ 3.0
Boo, BitchRated ★ 1.0
Heartbreak High Season 2Rated ★ 2.5
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.0
Watashi wa SeikeibijinRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
9 BorderRated ★ 2.0
A Good Day to be a DogRated ★ 2.5
Perfect ProposeRated ★ 2.5
My Personal WeathermanRated ★ 2.0
RebornRated ★ 3.0