Titles you rated
Atashin'chi the MovieRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
One Perfect DayRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
The JudgeRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FearlessRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0