Movies
Ratings
341
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
All Under the MoonRated ★ 4.0
Sing a Song of SexRated ★ 2.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0