Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The MythRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 2.5
R-PointRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 1.5
The TowerRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5