Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
No Game No Life: ZeroRated ★ 5.0
Genocidal OrganRated ★ 4.0
Blame!Rated ★ 4.5
Godzilla: City on the Edge of BattleRated ★ 4.5
Godzilla: Planet of the MonstersRated ★ 5.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5