Titles you rated
The HangoverRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
John WickRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0