Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
AfterRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 1.5
HerRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0- JoJo's Bizarre Adventure: Phantom BloodRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 1.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0