Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 1.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 0.5
The Vampire DiariesRated ★ 2.0
New Recruit Season 2Rated ★ 2.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Kakegurui TwinRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5