Movies
Ratings
440
TarRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The DiveRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Double IndemnityRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Some Like It HotRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
OldRated ★ 2.5
The VanishingRated ★ 4.5
Saint MaudRated ★ 3.0