Titles you rated
Ahsoka Season 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0
The PackageRated ★ 4.0- FargoRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
ServantRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
RatchedRated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
Alias GraceRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
The SocietyRated ★ 3.5
MarianneRated ★ 3.5