Movies
Ratings
50
Rough CutRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
WantedRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0