Series
Ratings
121
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 1.5
LTNSRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Peepoodo & The Super Space FriendsRated ★ 4.0
Peepoodo & The Super Fuck FriendsRated ★ 4.0
HalstonRated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.5
F is for FamilyRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5