Titles you rated
Love Story in HarvardRated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0- TrickRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0