Movies
Ratings
124
The HolidayRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 5.0
MayhemRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Best of MeRated ★ 4.0
Time TrapRated ★ 3.5
Palm Trees in the SnowRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.0