Titles you rated
- Red Sedan ChairRated ★ 2.5
Best TimeRated ★ 3.0
Secret History of Empress WuRated ★ 2.0- 동화 2분의 1Rated ★ 2.0
신탐적인걸 4Rated ★ 2.5
Can't Buy Me LoveRated ★ 2.0- The Legend Of XishiRated ★ 2.5
- 단신공주상친기Rated ★ 2.5
- 최찬인생Rated ★ 3.0
- Happy NoodleRated ★ 3.0
- 流星蝴蝶剑Rated ★ 3.0
The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 3.0- River of WineRated ★ 3.0
- My Splendid LifeRated ★ 3.0
- My Sassy GirlRated ★ 3.5
- Legend of Goddess LuoRated ★ 3.5
Painted SkinRated ★ 3.0- 일기래간유성우 시즌2Rated ★ 3.0
- 행복일정강Rated ★ 3.0
Loving, Never ForgettingRated ★ 3.5