Movies
Ratings
1233
PeninsulaRated ★ 1.5
Modern BoyRated ★ 1.5
Hello BrotherRated ★ 2.5
BurningRated ★ 1.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.5
SpyRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
WonderRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 0.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 1.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5