Titles you rated
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
CollectorsRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
Reign of FireRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.0