Movies
Ratings
22
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0