Series
Ratings
20
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0