Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
SkylineRated ★ 0.5
Between Calmness and PassionRated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0