Series
Ratings
38
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0