Series
Ratings
152- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Jinny's KitchenRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5