Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5