Titles you rated
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
PawnRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
Move The GraveRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0