Series
Ratings
74- SoulmateRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0- My Fair Princess IIIRated ★ 3.5
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The FollowingRated ★ 3.0