Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
The 400 BlowsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5