Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0