Movies
Ratings
366
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0