Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 1.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 3.5
NoahRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5